Корзина
109 отзывов
+380665844990
УкраинаКиевская областьЯготинТраса "Київ -Харків" 103 км (ліворуч)
Цікавий магазинчик
Корзина

ОДЯГ ІЗ ОВЧИНИ ТА ШЕРСТІ

1 2

Кліматичні умови проживання в нашій країні роблять одяг із овчини предметом першої необхідності. Ще в далекому минулому носили одяг, виготовлений із овчини. Жилетки, тапки, чуні користуються великим попитом, завдяки практичності та теплозахисним властивостям.

Вівці одомашнені людиною 8-10 тисячоліть, тому і за цей час накопичилося багато рецептів перетворення овчини в зручний і теплий одяг. Найдавніший спосіб вичинки шкір-це обкурювання їх димом костра. Ще на початку ХХ століття обкурювання шкур було широко розповсюджено в козачих станицях, селах Полтавської, Херсонської та інших губернях. В даний час народні умільці застосовують різні рецепти вичинки овчин.

Славилися своїми майстрами такі села Сумщини: Миропілля, Ромни, Сміле. Як згадують старожили, вичинкою овчини і пошиттям одягу тільки в селі Смілому займалося близько 300 осіб. Роки Радянської влади викликали застій галузі і товари із овчини стали гострим дефіцитом. Останнім часом відроджується дана галузь. Жилети, чуні, пояса, тапки, носки із овчини завоювали популярність у населення.

«Цікавий магазинчик» пропонує до вашої уваги жилети, чуні,тапки, носки із овчини з різноманітними візерунками як для жінок, чоловіків так і для дітей. Овчина володіє неймовірною якістю - в прохолоду зігріває, влітку не жарко. Жилетка з овчина -дуже ефективний засіб при захворюванні дихальних шляхів. Зробіть собі та близьким подарунок і хай він вам принесе радість та тепло!

Ласкаво просимо:
«Цікавий магазинчик», м.Яготин, траса Київ-Харків, 103 км, в'їзд в м. Яготин т.066 584 49 90, часи роботи: 9.00 – 17.00, вихідний понеділок.
Робіть замовлення на сайті за посиланням; https://yaskravo103.com.ua/g17212509-odyag-ovchini-shersti