Корзина
109 отзывов
+380665844990
УкраинаКиевская областьЯготинТраса "Київ -Харків" 103 км (ліворуч)
Цікавий магазинчик
Корзина

Шкатулки

Декоративне різьблення привертає увагу своєю красою, майстерністю виконання, образною виразністю. Сама назва різьблення вказує на те, що її орнамент складається з трьох-гранних виямок на поверхні виробу. Композиція найчастіше складається з кіл-розеток з  променями-пелюстками , що розходяться в поєднанні з трикутниками, ромбами, квадратами, прямими і ламаними лініями. У готових речах часто поверхня закрашується в темно-коричневий, а орнамент нерідко залишають світлим. При цьому яскраво виділяється візерунок.

Українські різьблені шкатулки з натурального дерева-прекрасний презент. Всі шкатулки виконані вручну . Деревяні шкатулки  крім краси  принесуть функціональну користь - зберігання жіночих прикрас.

З давніх часів шкатулка з дерева - найкращий сувенір жінкам будь-якого віку. Дерев'яні шкатулки можуть бути самими різними - прикрашеними традиційним  різьбленням, викладені бісером, з мідними замочками і петлями, виготовленими під старовину. Розмір і форма шкатулок з дерева досить різноманітна - можна вибрати маленькі і великі, у формі скриньки.

            Зробіть приємний сюрприз для своєї половинки, подруги, доні. Як кажуть- шкатулок не буває багато. Жінка завжди знайде, що туди скласти.

                                                   Приємних покупок!