Корзина
109 отзывов
+380665844990
УкраинаКиевская областьЯготинТраса "Київ -Харків" 103 км (ліворуч)
Цікавий магазинчик
Корзина

КАРПАТСЬКИЙ ПЛЕД ІЗ НАТУРАЛЬНОЇ ОВЧИНИ

Кліматичні умови проживання в нашій країні роблять одяг і вироби із овчини предметом першої необхідності! 

Вироби із овчини вироблялися не лише в Карпатах, а й на всій території України.

Славилися своїми майстрами такі села Сумщини як Миропілля, Ромни, Сміле. Вичинкою овчини і пошиттям одягу тільки в селі Смілому  займалося близько 300 осіб, як згадують старожили.Роки Радянської влади викликали застій галузі і товари із овчини стали гострим дефіцитом. Останнім часом на Закарпатті  відроджується дана галузь. Карпатські пледи із натуральної шерсті овчини завоювали популярність у населення. 

Вівці одомашнені людиною 8-10 тисячоліть тому і за цей час накопичилося багато рецептів перетворення овчини в зручний і теплий одяг. Найдавніший спосіб вичинки шкір-обкурювання їх димом костра.Ще на початку ХХ століття обкурювання шкір було широко розповсюджене  в  козачих станицях, селах Полтавської, Херсонської та інших губернях. На цьому способі засноване сучасне формальдегід дублення. Народні умільці застосовують різні рецепти вичинки овчин.

В "Цікавому магазинчику" представлені карпатські пледи із натураної шерсті овчини різних розмірів та різноманітного кольору.  Відпочивати на карпатському пледі із овчини, не лише приємно, а й корисно. Карпатський плед - це покупка два в одному. Це не лише красиве покривало на диван чи ліжко, які мають гарний малюнок. Карпатський плед із овчини може слугувати, як одіяло. Корисно спати на пледі та накриватися ним - профілактика болі в спині та від ревматизму. 

                                                   Приємних покупок та гарного настрою!!!