Корзина
109 отзывов
+380665844990
УкраинаКиевская областьЯготинТраса "Київ -Харків" 103 км (ліворуч)
Цікавий магазинчик
Корзина

Шкатулки для прикрас

Колектив Цікавого магазинчику відвідав виставку Hand made у Київі. На виставці були представлені шкатулки ручної роботи для прикрас із Ірану. Ми були вражені есклюзивною роботою Іранських майстрів. Шкатулки для прикрас зроблені якісно та витончено! Щоб виготовиту таку шкатулку потрібно довгий час. Розпис на шкатулці для прикрас просто вражає! Заключивши угоду з умільцями із Ірану "Цікавий магазинчик" пропонує Вам шкатулки ручної роботи для прикрас різної форми: шкатулки квадратні, прямокутні, восьмигранні.Також різних розмірів: шкатулки маленькі, середні, великі. Купіть шкатулку для прикрас ручної роботи собі чи коханній людині! Це витвір мистецтва для задоволення душі! Гарних покупок та гарного настрою!

Інкрустація- це робота на поверхні, отриманна при роботі тонкого шару крихітних і рівносторонніх частин кольорового дерева товщиною 1,5 мм разом з трикутними шматочками латуні та кістки. Інкрустована робота на ексклюзивних шкатулках  є найвищим мистецтвом  в ісфахані, і немає жодного свідчення того, хто спочатку створив цей артефакт, але його принципи засновані на мозаїці, що має давню історію не тільки в Ірані. Але й у всьому світі. За словами професора Папи, це мистецтво мозаїчного твору. Бо з кольоровим деревом і кісочкою, що також називається Хатам, з тією різницею. Що під час інструктації  обробляються крихітні шматки дерева, шматочки металу готуються протягом тривалого процесу і ставляться до них дуже ретельно і делікатно у вигляді  геометричного шва.

Шкатулка для прикрас виготовлена ручною роботою Мoschabbelk.  Ручна робота(Маскаббак)- це своєрідна декоративна робота , яка виконується на поверхні металів. Таких, як золото, срібло, мідь та інш. Мoschabbelk,  що означає виготовлення отворів.  Це слово було виведено з арабського інфінітиву Шабака, і це означає роботу гратів. Як і інші методи. Що застосовуються в метеларгійній промисловості, античність цього художнього стилю сприймається як перший досвід людини, пов’язаний з металами,  такими як залізо  і мідь. Оскільки первісні люди знайшли властивості цих металів, вони могли створювати тривалі роботи за допомогою їх таланту та творчості. Сьогодні в Ісфахані та Тегерані поширені роботи решітки  або обробка  металевою інкрустацією. Це робиться таким чином, що після вибору металевої пластини. Пропорційної до типу художньої роботи, яку він хоче зробити, майстер розподіляє певні деталі, тоді дизайнер на поверхні  металу, який він передає, створює копіювання дизайну. Щоб запобігти його стиранню під час різання, він вибиває основні лінії на металевій поверхності сталевим долотом напівформи. Ця дія, крім збереження дизайну, призводить до того, що головоломка легко рухається по розроблених лініях. На наступному етапі, на основі товщини використовуваного листа та делікатного дизайну, використовується головоломка, пропорційна точці різання. Листи, які використовуються для роботи із гратами, можуть мати різну товщину. Такі як лист 8 мм , тонкий лист1 мм, 2 мм і т.п. Ті частини конструкції, які повинні бути вирізані, спочатку пробурені свердлом,  щоб лобзик міг пройти скріз нього. Розрізавши шматочки,  приготовлені шматки подають, промивають і поміщують один з одним на основі оригінального дизайну Для розпилювання має існувати відповідне місце на плоскій поверхні. На наступному етапі  ці шматочки заклеюють разом. За допомогою цього способу виготовляють та прикрашають різні металеві коробки, дошки та інші вироби.