Корзина
109 отзывов
+380665844990
УкраинаКиевская областьЯготинТраса "Київ -Харків" 103 км (ліворуч)
Цікавий магазинчик
Корзина
Набор в баню

Набор в баню

  • Нет в наличии

111 грн.

+380665844990
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Набор в баню
Набор в банюНет в наличии
111 грн.
+380665844990
Описание
Информация для заказа

Сауна, мабуть, найвища насолода прийняття парного ефекту для організму, як тіла. Найдавніший і найефективніший вид гартування, який покращує самопочуття і піднімає настрій!

У кожної країни є свої традиції. Здавна відомими і найпопулярнішими є: турецький хамам і  уславлена своїми березовими віничками та маслами фінська суха сауна!

Якщо зупинятися на шкоді для всього організму, то це скоріше залежить від вподобань самої людини, від особливостей її організму, від хронічних хвороб. Бо лазні настільки різні, що годі й думати! В одній вологе тепло, в іншій __ сухе. 

Але завдяки сауні шкіра краще всього очищається від жиру, поту, бруду. Ваш організм максимально починає втрачати шлаки і токсини, так як в крові підвищується кількість еритроцитів.

Лазня дуже позитивно впливає на центральну нервову систему, вона найкращим чином відновлює фізичні якості людини, позбавляє від зайвої ваги і виступає відмінними «ліками» від емоційної напруги. А вже щоб поліпшити лікувальні властивості сауни, температура повинна бути від 80 до 100 градусів за Цельсієм з вологістю повітря приблизно 25%.

Банна шапка, лапті, полотенця, вінички, масла __ це обов*язкові атребути! І пам*ятайте: вимитись треба особливо ретельно перед входом в парильну камеру та ще і насухо витерти все своє тіло! 

Шкідливо це чи корисно? А все це поруч! Тому не слід вести з собою діточок менших трьох рочків, бо дитинка у такому віці ще не здатна, навіть, правильно описати свої емоції.

Але якщо вже взяли з собою трирічне дитя, слідкуйте в "обидва ока" і не відходьте від нього. Для дитини __ це медична процедура!

Не слід також вчиняти розпивання спиртних напоїв у лазні. Не вірите слову, принаймі згадайте телесеріал "Свати" як легко може стати зле, навіть, молодому кріпкому організму! Бо лазня __ це медична процедура! Перебувати в сауні потрібно не більше 10 хвилин. Безглуздо хизуватися можливостями свого організму і сидіти до "вилупа ока".

Але ж яку користь і насолоду ви отримаєте при перебуванні у лазні! Для організму дуже корисні різкі перепади температур: спека-холод.

Тож, невеликі грані розділяють від користі та шкоди ваше перебування у лазні.

Пам*ятайте: турецький хамам __ це вологе тепло, воно і буде корисне для людей із серцево-легеневою недостатністю, тобто з хронікою хвороб серця та легень. Сюди ж входить і підвищений артеріальний тиск і діабет, атеросклероз. Для таких людей сухе тепло __ це просто зло і шкода!

У сауні використовується сухий пар, і тому надмірністю буде користуватись віниками і зовсім безглуздо підливати воду.

Корисним буде перебування в сауні, для людей із захворюваннями серця і судин, за наявності піску в нирках, при різних хворобах печінки, проблемами сечової і статевої систем, а так само при запаленнях і безперервно повторюваних простудних захворюваннях. Всі ці процедури необхідно проводити в дотриманні всіх правил використання сауни, для отримання цілющих властивостей.

Якщо ви не маєте ніяких протипоказань __ сауна чекає вас!

Набор для бані із войлока. Ціна: 110 грн.

  • Цена: 111 грн.